Hakkımızda

EFLAL YAPI HAKKIMIZDA

            Konya’da hizmet vermeye başlamış olduğumuz EFLAL YAPI TASARIM, DEKARASYON ve PVC GERGİTAVAN çözümleri ile gelişen teknoloji çıkan yenilikleri Konya ya kazandırmaya devam ediyoruz. İnsanların yaşam süreçleri içerisinde bazı değerlerin değişmesi çok olağan bir olgudur. Yaşamı değiştirmek vazgeçilmez bir süreçtir. Müşterilerimizin tasarlamış olduğu hayallerini ve bizden beklentilerini eksiksiz en hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirmeyi görevi bilmiştir.
           Kurumsallaşan bilgi ve yetenek, doğası gereği tanımlayıcı koruyucu bir sürece evrilir. Bu bilgi ve yetenekleri tekrarlamak, kes yapıştır ile çoğaltmak mirası, tarihi eskitmek olur. Atölyeler, biriken bilgilerin, fikirlerin tasarım ve hayallerin yetkinliklerin çapraz eşleşme fikirlerle çoğaldığı, coştuğu, yenilendiği, yeni buluşlara dönüştüğü ortak alanlardır. Katılımcı öz güvenimizle attığımız süreçlerle yaratıcılık, yenilikçi, yetkinlik estetik ve görünümü duygulara algıladığı paylaşımcılık, iç görü ortamlarıdır.
         Amaç, ürün değil, tasarım sürecidir, sizler için tasarım değerlerini korumak, düşüncelerinizi ve hayallerinizi sizin için üretiyoruz.
          EFLAL YAPI olarak PVC GERGİ TAVAN; Dijital baskı gergi tavan, Lake doku gergi tavan,3D baskı gergi Tavan, ışıklı doku gergi tavan, akustik gergi tavan, ıslak hacim uygulama gergi tavan, Osmanlı motifleri, renk değişkenliği dokularıyla artık tavanlarınızı dekore ederken sizi sınırlayan tek şey hayal gücünüz.

20 Yıl’a varan Garantili Gergi Tavan ürünlerimizi dünyaca ünlü Gergi Tavan üreticilerinden toptan olarak ithal ediyor, ebat lama, baskı ve kaynak işlemlerini üretici firma olan EFLAL YAPI tarafından, onaylanmış makina parkımız ile Türkiye’de yapıyoruz. Bu sayede EFLAL YAPI müşterileri isteklerine en kısa zaman içinde ulaşıp uygulamadan etkilenmeyerek ürünlerimize, rakiplerle kıyaslandığında son derece uygun fiyattan sahip oluyorlar. Ayrıca fiyat tekliflerimiz profil, fitil, kaynak, uygulama, ek hizmet vb gibi müşteri tarafından anlaşılamayan karmaşık detaylar içermez. Her şey konuşulan fiyata dahildir.

Yaptığımız her iş yapacağımız işler için referanstır. Biz profesyonel ekibimize ve tecrübemize güveniyoruz. Güvenilir Hizmet, Yaptığımız işi seviyoruz. Yavaş sabırlı ve emin adımlarla ilerliyoruz. Belirlediğimiz çizgiden sapmıyoruz. 100% müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz

           Firmamızın sunduğu çözüm ve önerileri ile yaptığı tasarımları sizlerin yaşam alanlarını değiştirmek ve ürünlerimiz; Yüksek kalite PVC Gergi Tavan, Tasarım, Dekorasyon, diğer ürünler ve hizmetlerimizle beklentilerinizi tüm imkânlarıyla yerine getirmeyi ilke edinmiştir


Eğer güzel olduğunu hissediyorsanız, gerçekten güzeldir